Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W sobotę, 6 lipca 2024 r. w Górowie Iławeckim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze kobiecych i męskich drużyn ochotniczych straży pożarnych. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach tj. biegu sztafetowym z przeszkodami 7x50m oraz ćwiczeniu rozwinięcia bojowego z użyciem motopomp pożarniczych. W grupie kobiecych drużyn wystartowało 6 drużyn w tym trzy reprezentujące gminę Bartoszyce, natomiast w grupie 10 męskich drużyn również trzy drużyny reprezentowały naszą gminę. W klasyfikacji generalnej panie z Galin i Łabędnika okazały się bezkonkurencyjne zajmując odpowiednio 1 i 2 miejsce, natomiast za podium uplasowały się panie z Kinkajm.
W grupie męskich drużyn pożarniczych po raz kolejny bezkonkurencyjni byli zawodnicy z OSP Galiny. Wśród najlepszych na trzecim miejscu podium z minimalną stratą do drugiej drużyny uplasowali się strażacy z OSP Łabędnik. Po raz kolejny tego dnia szczęście opuściło naszego trzeciego przedstawiciela i poprzez złośliwość rzeczy martwych nie udało się uzyskać wymarzonego wyniku drużynie z OSP Kinkajmy co skutkowało zajęciem końcowego miejsca w drugiej piątce.
Drużyny z podium otrzymały od organizatorów pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, których fundatorem były samorządy gmin i powiatu.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

47Galeria zdjęć: Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin